Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna. Naturalnie im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość terenów zielonych a także dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą a propos której często mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata spopularyzowane legendy nie są już aktualne. Teraz nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym regionie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół i przedszkoli. W dodatku jest tutaj bardzo dużoprzedsiębiorstw usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..


Autor poleca: Projekt nowoczesnych mieszkań na Pradze południowej-sprawdź