W każdym miasteczku istnieją obszary, wokół których urosły rozmaitego rodzaju opowieści. Istotnie, w każdej rozpowszechnionej plotce jest coś z prawdy. Jednak, rzeczywistość zostaje taka, że warunki życia w konkretnych dzielnicach przekształcają się wraz z ogólnym rozwojem miasta a także podniesionym standardem życia, którego wyznacznikiem są obecne czasy. W Warszawie do takich terenów należy Praga południowa i Grochów. Wiele osób odzwierciedla sobie te rejony, jako zapuszczone jezdnie na których znajdują się stare bloki, a także podupadłe kamienice.

Kolejnym mitem, jest wysoka przestępczość a także brak punktów rozrywkowych.Na prawdę za takie opowiastki odpowiedzialne są osoby z zewnątrz stolicy, którym jeszcze nie udało się dotrzeć na prawy brzeg Wisły.

Obecnie mieszkania na Grochowie posiadają masę zalet.

Oto kilka z nich!

Atrakcyjne nowe mieszkania na Grochowie – rynek pierwotny

Pierwszą zaletą wykupienia nowego mieszkania zlokalizowanego na Grochowie lub warszawskiej Pradze, jest bardzo dobra komunikacja z pozostałymi rejonami miasta.Jest to bardzo dobre rozstrzygnięcie nie tylko dla osób poruszających się samochodem, ale a także dla tych, użytkujących MPK.W tym rejonie mieszczą się dwa wielkie punkty komunikacyjne. Prawobrzeżna Warszawa posiada też bardzo dobrą infrastrukturę edukacyjną. Napotkamy tu mnogie szkoły a także przedszkola, ale też place zabaw oraz strefy rozrywki dla dzieci. Kolejnym atutem, jest duża liczba sklepów oraz firm usługowych.

Na Grochowie na pewno nie będziemy się nudzić. Na tym obszarze są zlokalizowane dwa baseny, a także obszary rekreacyjne jak park Skaryszewski czy jeziorko Kamionkowskie. Zakup nowego mieszkania Grochowie zaręczy wysoki komfort życia..